Silivri Ev Eşyası Depolama

Silivri ev eşyası depolama Ulusoy Nakliyat güvencesi ve kalitesi altında hizmetinizdedir. DEpolama alanlarımız kendimiz inşa ettik. Özel olarak sadece eşya depolama ve koruma için yapılan bu alanlarda en hassas eşyalarınızı bile depolayabilirsiniz. Sizin için ürettiğimiz bu alanların kullanımı da siz değerşi müşterilerimize aittir. En ince ayrıntısına kadar düşünüp hesapladığımız depolama alanları tam anlamı ile profesyoneldir. Kurumsal ve profesyonel nakliyat hizmetimize 1997 yılından beri depolama hizmeti de ekledir. Eşyalarınızı istediğiniz kadar ve istediğiniz miktarda depolayabilirsiniz.

Odalara Bölünmüş Depolama

Depolama alanlarımız oda şeklinde ve müşterilerimize özeldir. Depo alanlarımızı üretmeden önce kesinlikle nem ve toz testi ve koruması yapmaktayız. Siz de biliyorsunuz ki depolanan eşyaların en büyük düşmanı nem ve tozdur. Bu nedenle ilk büyük korumayı bunlara yönelik yapmaktayız. Ayrıca özel olarak taktırdığımız havalandırma sistemlerimizle bina içinde herhangi bir toz kalmamaktadır. Depo alanlarında sorumlu olan güvenlik personelleri ve temizlik personellerimiz mevcut. Depolanan eşyaların tamamı sigortalanır. Sigortalama iki defa yapılır. Bunun birincisi taşınma esnasında oluşabilecek hasarları karşılamaktır. Biz işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Yaptığımız işe son derece önem veriyoruz. Kullandığımız ambalajlama ürünleri ve paketleme malzemeleri eşyaları çok uzun yıllar boyunca koruyacak niteliktedir.

Depo Güvenliği

Depolarımızın güvenlini 7/24 güvenlik personellerimiz ve kamera sistemlerimizle takip ediyoruz. Bununla birlikte güvenlik sistemlerimiz direkt olarak emniyete bağlıdır. En küçük uyarıda bile takip edilmektedir. Depodaki eşyaların tamamı sigortalıdır. Sigortamız hem hasarı hem de doğal afet durumlarını karşılayacak niteliktedir. Depolardaki eşyaları siz ne zaman isterseniz görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize bir kaç gün öncesinden haber vermek.  Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz hem nakliyat hem de depolama konusunda sizlere uzman fikirler sunar. Bununla birlikte yapılan hizmetin kalitesini ekspertiz esnasında bile fark edebilrisiniz.