Silivri Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı Silivri Nakliyat Firması ULUSOY Nakliyat sektörün en iyisi olarak hizmetinize hazırdır. İş yeri taşımacılığı servisinde yıllardır hizmet veriyoruz. Profesyonel hizmetin odak noktası olan firmamız hem resmi hem de tüzel kişi taşımacılığında çok büyük referans listelerine sahiptir. Profesyonel hizmet anlayışımız ofis taşımacılığı son derece uygundur. Aynı zamanda fiyatlarımız da ekonomik ölçülerdedir. Pratik ve hızlı olarak sunduğumuz hizmetle hiç zaman kaybı yaşamadan yeni ofis adresinize taşınmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz sektörde size referanslar sunabiliriz.

Ofis Taşıma Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Ofis taşımacılığı fiyatlarımızı belirlerken bir çok faktör fiyatı etkileyebilir. İŞ yeri taşımalarında evden eve nakliyat gibi tek düze değil farklı kullanılan malzemeler ve firmaların kendine has ürünleri olabilir. Bunlar için de özel ekiplerimiz mevcut. Fiyatlarımızı belirlerken tek taraflı olarak kendi ticari çıkarlarımızı düşünmüyoruz sadece. Karşımızdaki müşterilerimizi de düşünerek ücretlendirme yapıyoruz. Bu neticede fiyat işin kalitesini düşürmeyecek ve ekonomik olacak ölçülerdedir.

Fiyatı Ekleyen Durumlar:

  • Eşya Miktarı
  • Eşya Sigorta Bedeli
  • Taşınılacak Mesafe
  • Arşiv
  • Çelik Kasa
  • Makinalar
  • Hassas Ürünler

Yukarıda saydığımız ürünler taşınma fiyatınızı etkileyecek direkt maddelerdir. bununla birlikte eksperimiz keşif esnasında sizin işinizde fiyatı etkileyecek şeyleri net olarka açıklamaktadır.

Ofis ya da iş yeri taşırken bir çok firma gece taşınmak isteyebiliyor. Gündüz işlerine kaldıkları yerden devam etmek ve mesai saatlerinden kaybetmek istemezler. Bu nedenle gece çalışmak isteyen ya da 7/24 çalışmak isteyen firmaların işini kesintisiz olarak sürdürebilecek gücümüz var. 180 çalışanımız ve 60 aracımız ve ekipmanlarımızla altından kalkayamayacağımız iş yeri taşıma hizmeti yoktur.

Bizi Seçin Karlı Çıkın

Bizi seçerek yapacağınız taşımacılık hizmetinizden hem ekonomik olarak karlı çıkacaksınız hem de zaman kaybı yaşamayacaksınız. Nakliyat hizmetimiz son derece iyi ve kalitelidir. Bununla da eşyalarınızın hata ve hasar almayacağına eminiz. Bir çok farklı sektöre hizmet sunan firmamız her iş kolunda ve farklı işler sunan ofislerden size referanslar verebilir. Referans listemizi size ulaştırırken nasıl bir hizmet ağınız olduğuna bakıp, sektörünüzle alakalı firmalardan referanslarımızı iletiyoruz. Biz yaptığımız işe son derece güveniyoruz. Siz de bize güvenip işinizi teslim edebilirsiniz.