Ulusoy Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmet anlayışımız anahtar teslimi olarak sunulur. Ulusoy Taşımacılık olarak 1982 yılından bu yana ev taşıma ve depolama hizmeti sunuyoruz. Bütün birikimimiz işimizde yol gösterici olmuştur. Hizmet vermek ve müşterilerimizin bizden memnun kalması bizi çok mutlu etmektedir. İşimizi severek yapıyor ve özellikle evden eve nakliyat hizmetinin kalitesine bunu yansıtıyoruz. Evden eve nakliyat hizmetindeki personellerimizin tamamı işlerinde uzman ve en az beş yıl eşya taşıma tecrübesine sahip kişilerden oluşmaktadır. Firmamız acemi hiç kimseyi evden eve nakliyat hizmetine göndermez.

Nakliyat Hizmetimizde

Evden eve nakliyat hizmetini sunarken firmanın gücü ve ekiplerinin profesyonelliği çok önemlidir. Ekip çalışanlarımızı seçerken her şeye çok dikkat ediyoruz. Çalışanlarımızın saygılı ve işlerini seven kişiler olması zorunludur. En önemli personellerimizin başında marangoz gelmektedir. Evden eve nakliyat hizmetinde marangoz kesinlikle işinde iyi olmalı ve hatasız iş yapmalıdır. Bir evin iyi taşınabilmesinin en önemli ve ekibin tabiri caizze bel kemiği marangozdur. Taşınan mobilyanın hem kurulumunu yapar hem de hasar almasını engeller. Ayrıca ekiplerimizde çalışan herkes nakliye sürecinde neyin nasıl yapılması gerektiğini çok iyi bilmektedir. Standart ekiplerimizdeki bazı personeller:

  • Elektirikçi
  • Tesisatçı
  • Ambalaj Personeli
  • Taşıma Personeli

Herkes Kendi İşini Uzmanlığı Doğrultusunda Yapar

İşimizde en iyisi olmamızın en büyük nedenlerinin başında her işi uzmanına yaptırmak yatar. Taşınma sırasında bütün personellerimiz yapacağı işi bilmekte ve ona göre hareket etmektedir. Ayrıca sabit kadrolu personellerimiz değişmeyen ekiplerimiz yıllardır beraber çalışıyor. Bu yılların getirdiği uyum ve ekip halinde çalışabilme evden eve nakliyat hizmetine çok büyük bir profesyonellikle geri dönüş yapmaktadır. Sıradan bir nakliyat hizmeti değil en iyi nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz. Biz zirvede olan kurumsallığını tamamlamış ve profesyonelliğini kanıtlamış bir firmayız. Firmamız bilinen ve tanınan bir firma olduğu için müşterilerimiz kalitemizi bildiğinden bizden bekledikleri hizmetin kalitesi de üst düzey olmalıdır.

Bizi Seçmeniz İçin Bir Çok Neden Var.

Biz işini seven bir firmayız. Aynı zamanda çalışanlarımızın tamamı hem profesyonel hem de işlerinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Eşyalarınızın ambalajlanması ve paketlenmesi hizmeti için kullandığımız malzemeler en iyileridir. Aynı zamanda bu kullanılan malzemelerin hepsi temizlik kurallarına uygundur. Biz nakliyat hizmetini sunarken sizin yapmanız gereken hiç bir şey yok. Sadece bizim görmemizi istemediğiniz eşyalarınızı kendiniz ayırabilirsiniz. Bunu yapmanız için de sizlere öncesinde koli ve ambalaj malzemesi bırakıyoruz. Evdeki her şeyi biz toparlıyoruz. Elbiseler için özel tasarımımız olan küçük dolaplar getiriyoruz. Bu sayede elbiseleriniz kırışmadan taşınıyır.